Firma Profili
Yeni Sayfa 1

Çözüm Bilgisayar Ltd.Şti

Çözüm Bilgisayar, 1992 yılında kuruldu .

Bilgisayar satışı ve teknik servis hizmetleri alanında hizmet vermekte iken 1998 yılındaÇÖZÜM BiILGiSAYARçatısı altında gelişen teknolojiyi ayak uydurmak için hedefini büyüterek birlikten güç doğar deyimiyle aile şirketi olarak
ÖZEL ÇÖZÜM BiLGiSAYAR EGT.HiZ.SAN.TiC.LTD.ŞTİni kurdular.

1998 yılında büyümeye devam ederek M.E.B bağlı olarak özel denizli çözüm bilgisayar kursu ile hizmet halkasını genişletti.

Çözüm bilgisayar her geçen gün koşulsuz müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak 2002 yılında Denizli'nin merkezi olan Delikli Çınarda bilgisayar mağazacılık alanında bir adım daha atarak bir çok seçkin markayı Denizli'lerin hizmetine sunmanın haklı onurunu yaşadık.

Her geçen gün yenilik ve kalite anlayışı içinde olan şirketimiz kendine ait titor markasını tescil ettirerek kendi bünyesinde mağazalar zincirini oluşturmaya başlamıştır.İlk Mağazamızı Denizli'nin merkezi delikli çınarda açarak en seçkin markaları Denizli'lerin beğenisine sunmuş bulunmaktadır.

 

 

>>Kalite Politikamız

İnsana verilen değeri en iyi yatırım olarak gören, koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite ve güven satış sonrası destek anlayışımızla tüketiciye bilinçlendirme, lisanslı yazılım kullanımını yaygınlaştırarak kaliteden ödün vermemektedir.

 

 

>>Hedefimiz

Çözüm bilgisayar 1992 yılından günümüze bilgisayar sektöründeki tecrübesini daha da büyüterek inanç, güven ve azimle mağazalar zincirini çoğaltmaya, Bilgisayar eğitiminde kursiyerlerimizin başarılarını başarımız kabul ederek teknolojinin tüm yeniliklerini en iyi bir şekilde faydalandırmak hedefimizdir.

2012 © Copyright Çözüm Bilgisayar Tüm Hakları Saklıdır.
Desing: Haşem Web Tasarım